Maja Štimac osvojila je drugo mjesto u kajaku za seniorke Foto: KKK Varteks

Emil Milihram prvak u kanu jednosjedu, Maja Štimac viceprvakinja

| 30.10.2016. u 10:05h | Objavljeno u Sport

Članovi varaždinskog Kajak kanu kluba Varteks nastupili su na seniorskom prvenstvu Hrvatske u spustu i Jesenskom spustu za ostale kategorije, natjecanjima koja su se održala koji se održao na stazi dužine 4,5 kilometra na rijeci Savi kod Zagreba. Nastupilo je 85 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine.

Na seniorskom prvenstvu u kanu jednosjedu pobijedio je Emil Milihram, dok je njegov otac Veljko Milihram osvojio 3. mjesto. U kajaku za seniorke Maja Štimac osvojila je 2. mjesto, a senior Michel Ivić je zauzeo 5. mjesto.

Na Jesenskom spustu nastupili su kadeti u kajaku jednosjedu gdje je pobijedio Nikola Mavrić, dok je David Šestak bio četvrti. U turističkom kanu dvosjedu pobijedila je posada  Darko Tomašek i Igor Krajcar.