Elitna liga: Ivančica slavila u samoj završnici, Nedeljanec s minimalnih 1:0 svladao Dubravku-Zagorac Foto: Martin Novosel

| 29.4.2023. u 20:11h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana dva susret 22. kola Elitne lige u kojima su domaćini uzeli pobjede.

Ivančica je došla do slavlja u samoj završnici protiv Budućnosti. Ivančica je dobro krenula u susretu, povela sa 2:0 golovima Ivana Josipovića u 16. minuti te golom Emila Martinčevića u 20. minuti, ali Budućnost je izjednačila na 2:2 golovima Igora Margetića u 32. minuti te Jurice Cafuka u 58. minuti, ali je Ivančica ipak na kraju pobijedila golom Darka Jagića u 89. minuti susreta.

Nedeljanec je na domaćem terenu ugostio Dubravku-Zagorca te je slavio s minimalnih 1:0, a jedini gol odluke je pao u 20. minuti susreta kojeg je zabio Luka Modrić.

NEDJELJA - 30.04.2023. u 17:00 h:
TUHOVEC: Polet (T) - Zelengaj
CESTICA: Polet (C) - Plitvica (G)
JALŽABET: Jalžabet - Novi Marof
MARGEČAN: Mladost (M) - Bednja