Elitna liga: Dubravka-Zagorac iznenadila Novi Marof, Budućnost do prve pobjede Foto: Martin Novosel

Elitna liga: Dubravka-Zagorac iznenadila Novi Marof, Budućnost do prve pobjede

vv | 9.9.2023. u 19:51h | Objavljeno u Sport

Novi Marof je slovio kao favorit na domaćem terenu u sklopu današnjeg 4. kola prvenstva Elitne lige, ali je Dubravka-Zagorac s minimalnih 1:0 na kraju slavila i uzela sva tri boda. Jedini gol je pao u 67. minuti susreta, a strijelac je bio Petar Conjar.

U drugom susretu dana, Razvitak je bio na putu do prve pobjede sezone i to na domaćem terenu, poveli su golovima Lea Tropšeka u 60. minuti te Karla Ivančića u 65. minuti, unatoč činjenici da su već od 35. minute igrali s igračem manje kada je Dalibor Višnjić isključen zbog povlačenja igrača u izglednoj prilici za gol kao posljednju igrač obrane, ali gostujuća Budućnost je preokrenula susret golovima Karla Strunje u 77. minuti, Luke Serdarušića u 85. minuti te Jurice Cafuka u 90+3 minuti.