Elitna liga: Bednja s 3:0 svladala Polet (C), Novi Marof bolji od Budućnosti Foto: Martin Novosel/Ilustracija

Elitna liga: Bednja s 3:0 svladala Polet (C), Novi Marof bolji od Budućnosti

| 20.8.2023. u 20:36h | Objavljeno u Sport

U preostala dva susreta 1. kola Elitne lige, Bednja je na domaćem terenu dočekala momčad Poleta iz Cestice koju je svladala sa 3:0.

Bednji je prednost od 1:0 donio Niko Ivančić u 32. minuti susreta, na 2:0 prednost je povisio Ivan Ptiček u 67. minuti susreta, dok je konačnih 3:0 postavio Richard Rodrigues de Paula u 87. minuti utakmice.

U drugom susretu dana, Novi Marof je na gostovanju kod Budućnosti slavio sa 2:0. Prvi pogodak je pao u posljednjoj 45. minuti prvog poluvremena, a strijelac je bio Domagoj Šantek, dok je drugi gol pao također u samoj završnici susreta, točnije u 88. minuti, a strijelac je bio Josip Sabolić.