Druga ŽNL: Podravac Kitro slavio protiv Mladosti (Š), remi Poleta (M) i Dinama 01

| 28.5.2022. u 20:09h | Objavljeno u Sport

U predzadnjem 25. kolu Druge ŽNL, Podravac Kitro je na domaćem terenu dočekao Mladost (Š) te je slavio sa 3:0.

Golove za domaćina su zabili Matija Zelenc u 33. i 75. minuti susreta te Filip Vagjunec u 57. minuti susreta.

U drugom susretu dana, Polet (M) je ugostio Dinamo 01 i odigrao susret bez pobjednika 1:1. Dinamo 01 je prvi poveo golom Filipa Franjčića u 55., ali je domaćin remizirao golom Marina Golubića u 68. minuti susreta.

Sutra su na rasporedu utakmice Nove Vesi i Radničkog, Podravca (Sv) i Razvitka, Mladosti (VT) i Lepoglave, Novakovca i Dinama (B) te Lunjkovca i Orača. Sve utakmice počinju u 17 i 30 minuta.