"Drava" osvojila dvije zlatne i srebrnu medalju na natjecanju na Bundeku

VV | 16.6.2024. u 17:44h | Objavljeno u Sport

U organizaciji Zagrebačkog saveza sportske rekreacije, a u suradnji s Hrvatskim savezom nordijskog hodanja, u subotu, 15. lipnja 2024. kod jezera Bundek u Zagrebu održano je 4. kolo prvenstva Hrvatske u nordijskom hodanju na 5 i 10 kilometara.

Događaj je okupio 46 natjecatelja, a Udrugu nordijskog hodanja i pješačenja Drava i ovaj je put predstavljalo četvero natjecatelja – Katica Jakopec, Jasminka Novosel, Marijela Kruljac Lalić i Stjepan Habunek te četiri sutkinje nordijskog hodanja.

Marijela Kruljac Lalić (kategorija Master B) i Stjepan Habunek (kategorija Veteran B) bili su najbrži u svojim kategorijama te su osvojili zlatne medalje. Katica Jakopec (kategorija Veteran B) osvojila je srebro. Jasminka Novosel osvojila je 5. mjesto u kategoriji Veteran A.