Dabrovi vodili gotovo cijeli susret pa na kraju izgubili kod Dubrave

Jurica Vidaček bio je večeras prvi strijelac Dabrova s pet postignutih golova Jurica Vidaček bio je večeras prvi strijelac Dabrova s pet postignutih golova Foto: Krešimir Đurić

U susretu 15. kola Paket 24 Premijer rukometne lige večeras je momčad GRK Varaždina 1930 izgubila u Zagrebu od sastava Dubrave rezultatom 21:18, poluvrijeme 13:9 za varaždinsku momčad. Dabrovi su od početka susreta bili u vodstvu, u nekoliko navrata i s po 5 golova prednosti. Od 47. minute Varaždinci su devet minuta bili bez postignutog gola, što je Dubrava iskoristila i u 53. minuti izjednačila rezultat (17:17), a nakon  toga i došla u vodstvo te na kraju ostvarila pobjedu.

Najefikasniji na susretu bio je kapetan varaždinskog sastava Jurica Vidaček s 5 golova, a 4 je pridodao Tomislav Špruk,a 3 je gola postigao Dominik Novak, dok su kod Dubrave Ante Ivanković, Karpo Sirotić i Ante Babić postigli po 4 gola.