Dabrovi večeras u Vinkovcima pretrpjeli treći uzastopni prvenstveni poraz Foto: Krešimir Đurić

Dabrovi večeras u Vinkovcima pretrpjeli treći uzastopni prvenstveni poraz

| 28.9.2024. u 19:32h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 večeras je u Vinkovcima pretrpjela treći uzastopni prvenstveni poraz. U susretu 4. kola Lige B Paket 24 Premijer rukometne lige Dabrovi su izgubili od Bjelin Spačve rezultatom 32:26, poluvrijeme 15:14.

Vinkovački sastav bio je u vodstvu tijekom gotovo cijelog susreta, i to s dva do tri gola prednosti. u 43. minuti varaždinska je momčad uspjela izjednačiti rezultat,21:21, ali više od  toga nisu uspjeli.

Naime,u 45. minuti varaždinski je sastav ostao bez Dominika Novaka, koji se ozlijedio u napadu, a u povratku u obranu crveni karton dobio je Matija Bajer.

Najefikasniji na susretu bio je igrač varaždinskog sastava Tian Borovec s 8 golova,5 ih je postigao Tin Šestak,a po četiri Dominik Novak i Ivan Petrović.

Kod domaćina 7 golova Filip Mažurana, a po šest su golova postigli Marin Greganić i Tin Kuže.