Dabrovi večeras u Graberju svladali Osijek, čak 15 golova Grubišića, 13 obrana Šutala Foto: Krešimir Đurić

| 18.11.2023. u 18:33h | Objavljeno u Sport

Nakon mjesec i pol dana momčad GRK Varaždina 1930 ostvarila je novu pobjedu u Paket24 Premijer rukometnoj ligi. U susretu 10. kola Lige A Dabrovi su večeras pobijedili u dvorani u Graberju sastav Osijeka 35:29, poluvrijeme 17:14.

Gosti su bolje ušli u susret i imali vodsztvo od 5:0, no Dabrovi su u 13. minuti izjednačili rezultat na 7:7, a nakon toga više nije bilo upitno kome će pripasti pobjeda u večerašnjem nadmetanju.

Čak 15 golova postigao je lijevi vanjski igrač varaždinske momčadi Fabijan Grubišić, 7 je golova pridodao Martin Marčec, a po 3 su gola postigli Luka Trojko i Antonio Budinski. Vratar Dabrova Marin Šutalo imao je 13 obrana.

Kod Osijeka 5 je golova postigao David Čićek.