Dabrovi u Poreču pretrpjeli i peti poraz u Ligi za prvaka Foto: Krešimir Đurić

Dabrovi u Poreču pretrpjeli i peti poraz u Ligi za prvaka

| 14.4.2024. u 19:22h | Objavljeno u Sport

U utakmici 6. kola Paket24 Premijer rukometne Lige za prvaka danas je momčad GRK Varaždina 1930 izgubila u Poreču od istoimenog domaćina rezultatom 28:25, poluvrijeme 13:13.

Izjednačeno je bilo do 34. minute i rezultata 15:15, kada je domaćin napravio seriju 4:0 i održavali prednost. Varaždinska se momčad u par navrata približila na dva gola zaostatka, ali više od toga nisu uspjeli.

Najefikasniji na susretu bio je kapetan varaždinske momčadi Dominik Novak s 12 golova iz 18 pokušaja, dok je kod Poreča Marko Bajan postigao 9 golova.

U varaždinskom sastavu četiri gola Martina Marčeca i tri gola Tina Šestaka. Golman Marin Šutalo imao je 8 obrana, a Bruno Varšić četiri obrane.

Bio je ovo peti poraz Dabrova u Ligi za prvaka, koji će u 7. kolu u utorak 16. travnja u 19 sati u varaždinskom Graberju ugostiti Nexe.