Dabrovi u Areni u zanimljivoj završnici pobijedili riječki Zamet

Tomislav Šruk je večeras protiv Zameta postigao 4 gola Tomislav Šruk je večeras protiv Zameta postigao 4 gola Foto: Krešimir Đurić

U utakmici 13. kola Paket 24 Premijer rukometne lige večras je u dvorani na Dravi momčad GRK Varaždina pobijedila riječki Zamet rezultatom 27:26, poluvrijeme 12:13. Dabrovi su nakon što su na poluvremenu imali minus od jednog gola, furiozno ušli u nastavak susreta i serijom 4:0 došli do 16:13.

Gosti se nisu predavali i u 56. minuti došli su na 26:26, no do kraja susreta nisu postigli gol, dok je kod domaćina to pošlo za rukom na početku 57. minute Tomislavu Kljajiću za vodstvo od 27:26. Nakon što je vratar Zameta 14 sekundi prije kraja obranio udarac Fabijana Grubišića gosti su u završnici susreta mogli izjednačiti rezultat, ali nisu uspjeli pa je završilo minimalnom pobjedom GRK Varaždina 1930.

Najefikasniji kod Varaždinaca bili su Jurica Vidaček s 8 golova, 5 je golova pridodao Fabijan Grubišić, a četiri Tomislav Špruk. Kod Zameta po četiri gola Marka Mrakovčića, Tony Zareva i Matije Starčevića.