Ivan Laljek (s loptom) bio je večeras najučinkovitiji igrač na susretu s 9 postignutih golova Foto: Krešimir Đurić

Dabrovi protiv Umaga odigrali najbolju utakmicu jeseni

| 19.11.2016. u 20:33h | Objavljeno u Sport

U susretu 8. kola Premijer rukometne lige večeras je u dvorani u Graberju momčad GRK Varaždina 1930 pobijedila sastav Umaga 34:23, poluvrijeme 16:14. Bila je to najbolja utakmica ove jeseni varaždinske momčadi, u kojoj su vrlo kvalitetnom obranom u drugom poluvremenu gostima dozvolili da im postignu samo 9 golova.

Najučinkovitiji u varaždinskom sastavu bili su Ivan Laljek s 9 i Bruno Levak sa 6 golova, a Marin šipić postigao je 5 golova. Kod gostiju 6 je golova postigao Tomislav Severec.

Bila je ovo peta pobjeda varaždinske momčadi ove sezone, kojom su skinuli s trećeg mjesta momčad Umaga, i imaju dva boda manje od drugoplasirane Dubrave i vodećeg Poreča.