Bruno Levak bio je najučinkovitiji u varaždinskom sastavu na večerašnjem susretu Foto: Krešimir Đurić

Dabrovi preko Medvjeda očekivano prošli u 1/4 finale hrvatskog Kupa

| 7.2.2018. u 21:19h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 očekivano se plasirala u četvrtfinale hrvatskog rukometnog Kupa, nakon što su u večerašnjem susretu osmine finala, koji je odigran u sportskoj dvorani u Sutinskim vrelima,pobijedili prvoligaša momčad Medvešaka rezultatom 30:24, poluvrijeme 15:12.

Najučinkovitiji kod Dabrova, koji su bili u vodstvu od prve minute utakmice, bili su Bruno Levak sa 7 i Jurica Vidaček sa 6 golova, a tri je gola pridodao Jadranko Stojanović. Kod domaćina šest je golova postigao Martin Vrpoljac, a pet Marko Pedić.

Najveća prednost varaždinske momčadi u prvom dijelu bila je 6 golova (14:8), a u nastavku susreta prednost je dosegla i 10 golova razlike (30:20) Dabrove u nedjelju očekuje prvenstveni susret u Zagrebu s vodećom Dubravom.