Član GK Vindija Mateo Žugec u Osijeku postao viceprvak Hrvatske, ispred njega samo Robert Seligman

| 4.6.2022. u 17:39h | Objavljeno u Sport

Nakon prošlotjednog srebra na Svjetskom kupu u bugarskoj Varni, član varaždinskog Gimnastičkog kluba Vindija Mateo Žugec danas je na Prvenstvu Hrvatske u Osijeku u vježbi na konju s hvataljkama, osvojio naslov viceprvaka države.

Žugec je za svoju vježbu dobio ocjenu 13.950, a bolji od varaždinskog gimnastičara bio je samo Robert Seligman i to za 00.75 bodova.

U juniorskom apsolutnom programu GK Vindija zauzela je kompletno postolje na tlu na vrhu kojeg je bio Teo Bartolec (12.850).

Kod kadeta Karlo Gradiček (GK Vindija) na ručama je osvojio prvo mjesto, a u univerzalnom programu gdje su se dijelile višebojske medalje najbolji mlađi dječak je Adam Barulek iz GK Vindije koja je osvojila i momčadski naslov u ovoj konkurenciji.