ilustracija Foto: Dražen Novosel

ČETVRTA NL Domaća pobjeda Ivančice, šou gostujućih navijača, polijevali i suca, težak poraza Plitvice u Prelogu

| 25.9.2021. u 20:26h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 5. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec - Varaždin momčad Ivančice je na svom terenu golovima Patrika Varge i Tomislava Jagića pobijedila Draškovec rezultatom 2:0.

Prije samog početka utakmice gostujući su navijači upalili jednu zelenu dimnu baklju izvan terena za igru, koja je brzo ugašena. U 85. minuti uslijedilo je polijevanje prrvog pomoćnog suca od strane gostujućih navijača.

Nakon utakmice, 5-10 minuta, gostujući navijači bacali su petarde u teren za igru. Zapisnik je potpisao kapetan gostujuće ekipe jer je gostujući predstavnik Darko Hižman isključen pri kraju susretam, točnije u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena, zbog psovanja prvog pomoćnog suca.

Momčad Plitvice iz Gojanca pretrpjela je težak poraz u Prelogu, izgubivši od domaćeg Mladost Kometa 8:0, poluvrijeme 3:0.