Orač u zadnjim minutama utakmice uzeo bod Mladosti (Š) Foto: Mario Šamec

Bednja krenula pobjedom, Mladost (Š) i Orač podijelili bodove

| 19.3.2016. u 16:59h | Objavljeno u Sport

Danas su se s početkom u 15 sati odigrale dvije utakmice 14. kola Prve županijske nogometne lige čime je počeo proljetni dio prvenstva.

Drugoplasirna Bednja, koja i dalje lovi prvo mjesto, ulovila je sva tri boda na gostovanju kod Plitvice iz Selnika 2:0 pobjedom. Oba pogotka za goste je zabio Ante Kulji i to prvi u 58. minuti, a drugi u 90. minuti. Iako je tek počeo proljetni dio prvenstva, već smo dobili i prvi crveni karton. Zaradio ga je Luka Hrebak iz momčadi Bednje koji je sakupio dva žuta kartona, jedan u 3. minuti zbog preoštrog starta, a drugi u 74. minuti zbog potezanja dresa.

Susret Mladosti iz Šemovca i Orača koji se odigrao u Šemovcu završio je 1:1. Domaćin je prvi stigao do vodstva u početkom drugog poluvremena u 47. minuti susreta kada je vodeći pogodak za Mladost zabio Nikola Sajko. Mladost (Š) je bila vrlo blizu pobjede kada se u 88. minuti za goste ukazao David Bombaj i donio jedan bod Oraču.

Ostali susreti Prve ŽNL se igraju sutra u 15 sati.