Udruga umirovljenika Općine Petrijanec 2019.godine osnovala je svoj pjevački zbor. Udruga je danas organizarala svoj drugi koncert.
Udruga umirovljenika Općine Petrijanec 2019.godine osnovala je svoj pjevački zbor. Fantastično uvježbani i puni pozitivnog naboja članovi Udruge umirovljenika Općine Petrijanec održali su svoj drugi koncert u Crkvi sv. Petra i Pavla pod nazivom “Raspjevani advent u Petrijancu”. Pred oduševljenom mnogobrojnom publikom izvodili su program koji je marljivo vježban proteklih mjeseci pod vodstvom Ružice Marčec a klavirsku pratnju izvodi Marko Kiđemet. Na koncertu su osim domaće udruge umirovljenika sudjelovali u umirovljenici “Prigorčica” – Bisag, Mali Bukovec, Ljubešćica, Prelog, Klub umirovljenika Varaždin i naravno, domaćin, Udruga umirovljenika Općine Petrijanec.
-“Udruga umirovljenika Općine Petrijanec izrazito je aktivna udruga. Nakon organizacije Sportskog dana udruge umirovljenika u lipnju veseli me što ste i ove godine organizirali koncert. Toplu dobrodošlicu želim svim našim gostima na ovom koncertu iz Malog Bukovca, Ljubešćice, Bisaga, Kluba unirovljenika Varaždin a možemo reći da je ovo i međužupanijski koncert jer nam danas nastupa i zbog umirovljenika iz Preloga. Čestitam vam na ovoj lijepoj organizaciji i na uspjehu ove godine kada ste sudjelovali na državnoj smotri zborova umirovljenika. Hvala domaćinima umirovljenicima iz Petrijanca na ovoj organizaciji ali i njihovom voditeljima, hvala župniku Ivanu Sakaču na ustupanju crkve za ovaj koncert. Neka vam ovi blagdanski dani budu prije svega veseli i ispunjeni ljubavlju. Uživajmo u današnjem koncertu.” – rekao je načelnik općine Petrijanec Željko Posavec
Nakon koncerta umirovljenici su se u veselom tonu družili u Društvenom domu Petrijanec.
