Gurnula auto niz nizbrdicu, zaustavila se u betonskom stupu Foto: Google SW

Gurnula auto niz nizbrdicu, zaustavila se u betonskom stupu

Varaždinske vijesti | 25.6.2026. u 09:52h | Objavljeno u Crna kronika

U prometnoj nesreći koja se dogodila u srijedu, 24. lipnja oko 9.20 sati u Seketinu, ozlijeđena je 50-godišnjakinja.

- Ona je upravljala osobnim vozilom te ga je, bez stavljanja u pogon, tjelesnom snagom pogurnula niz nizbrdicu i potom ušla u vozilo. Tom prilikom nije prilagodila brzinu kretanja vozila osobinama i stanju ceste, zbog čega vozilo nije mogla pravovremeno zaustaviti kada su to zahtijevali uvjeti na cesti. Dolaskom do raskrižja ulice Vladimira Nazora i Prečne ulice, vozilom je prešla na središnji dio raskrižja, gdje je prednjim dijelom udarila u betonski stup - izvijestili su iz policije.

- U prometnoj nesreći 50-godišnjakinja je zadobila ozljede te je prevezena u Opću bolnicu Varaždin radi pružanja medicinske pomoći. Njezine ozljede bit će naknadno okvalificirane - dodali su.