Zoran Križanić 2. na trailu “Litice oko Virovitice” Foto: Dinko Bažulić

Zoran Križanić 2. na trailu “Litice oko Virovitice”

Varaždinske vijesti | 24.5.2022. u 18:43h | Objavljeno u Sport

U Virovitici je, u organizaciji Sportske zajednice Virovitičko podravske županije, održan sve popularniji trail naziva “Litice oko Virovitice Trail 2022”.

Kao i kod većine trailova, nastupiti se moglo u više utrka različitih dužina – 25 km, 15 km i 7 km. Ukupno je u svim utrkama nastupilo oko 400 natjecatelja.

I na ovom natjecanju Atletski klub Varaždin imao je svoje predstavnike koji su ostvarili zapažene rezultate. Zoran Križanić opet se “dočepao” pobjedničkog postolja i osvojio 2. mjesto u glavnoj utrci na 25 km.

Ovu je dionicu istrčao za 1:53:00, a bolji od njega bio je samo Dejan Radanac u vremenu 1:47:29. Vrlo dobru utrku otrčao je i Dominko Lovač koji je s vremenom 2:22:32 zauzeo 15. mjesto.