Ovo je četvrta sezona za Dalića s prvakom Ujedinjenih Arapskih Emirata, Al Ainom Foto: FC Al Ain

Zlatko Dalić s Al Ainom izborio finale azijske Lige prvaka!

| 18.10.2016. u 20:17h | Objavljeno u Sport

Zlatko Dalić je sa svojom momčadi Al Ainom ostvario najveći uspjeh karijere plasiravši se u finale azijske Lige prvaka. Danas je njegova momčad na gostovanju kod katarskog Al Jaisha remizirala 2:2, nakon što su prije tri tjedna na domaćem terenu slavili 3:1 što je bilo dovoljno za plasman u finale.

Strijelci za Al Ain su bili Omar Abdulrahman u 57. minuti i Mohamed Alraqi u trećoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena. Zlatko Dalić je do sada sa prvakom Ujedinjenih Arapskih Emirata osvojio sve titule osim azijske Lige prvaka što je bio i jedan od ciljeva koji mu je postavljen od uprave kluba Al Aina.

Finale azijske Lige prvaka također se igra na dva susreta. Prvi susret igra se 19. studenog gdje će Al Ain biti gost, a uzvrat gdje će Al Ain biti domaćin igrat će se 26. studenog. Protivnik će im biti bolji iz drugog polufinala između dviju korejskih momčadi Jeonbuki Hyundai Motorsa i FC Seoula.