ŽKK Vindi u prvom domaćem susretu Lige za prvaka upisala poraz Foto: Martin Novosel

ŽKK Vindi u prvom domaćem susretu Lige za prvaka upisala poraz

VV | 19.3.2023. u 19:01h | Objavljeno u Sport

Nakon što su prošlog tjedna na gostovanju kod Virja izgubile u prvom susretu Lige za prvaka te ujedno i kvalifikacija za ulazak u Premijer ligu, košarkašice ŽKK Vindi su također upisale poraz u drugom kolu na domaćem terenu protiv Zadra Plus, izgubivši sa rezultatom 77:52.

Od samog starta utakmice, gosti su bili jača ekipa i do kraja treće četvrtine su sagradili prednost od čak 28 koševa (60:32), dok je Vindi tek u posljednjoj četvrtini uspjela nešto smanjiti rezultat.

Najbolja u redovima varaždinske ekipe bila je Paula Žanić koja je zabila sjajna 23 koša, dok je jedina druga dvoznamenkasta košarkašica u redovima Vindi bila Mateja Barušić sa 12 koševa. Najbolja strijelkinja u redovima Zadra Plus je bila Julia Sara Arnwine sa 25 koševa.

U sljedećem 3. kolu, ŽKK Vindi je ponovno domaćin još jednoj ekipi iz Zadra, a utakmica će biti na rasporedu 25. ožujka u Graberju.