Jalžabet je došao do pobjede nad Nedeljancom euro golom tri minute prije kraja susreta Foto: Dražen Novosel

Zadrugar osvojio bod protiv Varteksa, pobjede N. Marofa, Plitvice i Jalžabeta

| 23.4.2017. u 19:51h | Objavljeno u Sport

U sklopu 23. kola MŽNL Zadrugar je danas na svom terenu u Hrastovskom odigrao 1:1 s do ovog kola drugoplasiranim Varteksom, koji je nakon ovog rezultata skliznuo na treće mjesto tablice. Poveo je Zadrugar golom Denžića u 13.minuti, a konačnih 1:1 postavio je Broz 73 minuti. minuti

Plitvica iz Gojanca je pod vodstvom trenera Đure Kolonića došla i do treće pobjede u nizu. Danas su na svom terenu pobijedili Rudar 2:1.Golove su postigli Jošua Horvat u 21. i Tkalčec u 40. minuti.

Jalžabet je na svom terenu protiv Nedeljanca došao do pobjede 2:1 i tri boda, tri minute prije kraja susreta i to euro golom Frišćica. Poveo je Jalžabet preko Hruška u 8. minuti, a na 1:1 izjednčio je Kišić u 17. minuti nadmetanja,

Novi Marof je na svom terenu pobijedio Zelengaj 3:1. Golove za domaći sastav postigli su Zeko u 30. minuti, Štriga u 76. i Sakač u 89. minuti, a za Zelengaj je strijelac bio Oliviera u 64.