Momčad HK Vindija s trenerom Andrijom Barićem koja je nastupila na današnjem PH U-23 u Zagrebu

Vindiji na PH U-23 u Zagrebu dva naslova prvaka Hrvatske i drugo mjesto ekipno

| 10.2.2018. u 17:30h | Objavljeno u Sport

U Zagrebu je danas u školsko sportskoj dvorani "Pešćenica" održano Prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore (U 23) u hrvanju grčko rimskim načinom.

Momčad varaždinske Vindije, koja je nastupila s 10 hrvača u konkurenciji 52 hrvača iz 14 klubova, zauzela je ekipno drugo mjesto, iza Sesvetskog Kraljevca, ali s istim brojem bodova. Treće su Sesvete.

Pojedinačno Vindiji su pripala dva naslova prvaka Hrvatske a osvojili su ih Filip Frankol u kategoriji do 67kilograma i Alen Fodor u kategoriji do 72 kilograma.

Od ostalih hrvača Vindije Mihael Bešenić postao je viceprvak države i bio srebrni u kategoriji do 60 kilograma, baš kao i Marko Đigunović u kategoriji do 63 kilograma. Nikša Makitan bio je brončani u kategoriji do 67 kilograma,baš kao i Leon Meštrić u kategoriji do 97 kilograma.

Karlo Cirkvenčić bio je četvrti u kategoriji do 77 kilograma,a na četvrtom je mjestu natjecanje u kategoriji do 87 kilograma okončao i Ivan Ratković. Jan Siročić bio je peti u kategoriji do 82 kilograma