Vindija ispustila vodstvo protiv Medveščaka i izgubila prvi susret kvalifikacija za Prvu ligu Foto: HKS

| 1.7.2021. u 12:10h | Objavljeno u Sport

Vindija je jučer odigrala prvi susret kvalifikacija u Crikvenici za popunu Prve lige protiv Medvešćaka te upisala poraz 90:88. Propuštena je to prilika bila jer su veći dio susreta vodili, a krajem treće četvrtine su imali 10 koševa razlike (69:59), ali je Medveščak na kraju ugrabio veliku pobjedu.

- Puno smo očekivali od ove utakmice, pa nam ostaje žaliti što smo olako propustili 10 koševa prednosti na početku zadnje četvrtine. Čestitam „Medveščaku“ na pobjedi, a mi idemo dalje, nadoknaditi propušteno - rekao je trener Vindije, Velimir Mudri.

Kvalifikacije se nastavljaju već danas, ali Vindija ima dan odmora, pa će tek sutra igrati drugi susret protiv KK Amfore u 20 sati, a nakon toga slijedi susret protiv Đakova u subotu, 3. srpnja, u 16 sati te susret protiv domaćina Crikvenice u 11 sati u nedjelju, 4. srpnja.

Plasman u Prvu ligu će izboriti dva najbolja kluba nakon četiri odigrana kola.

MEDVEŠČAK: Hasanbegović, Rezo 17, Rukavina, Stasjuk 13, Skorić 5, Grgić 5, Barač, Božan, Živković 20, Vuković, Gatarić 3, Balaško 27. Trener: Damir Miljković.
VINDIJA: Pavlic 28, Ostoić, Tibor Kovačić 8, Jerešić 1, Čevra 11, Koščak, Kelemen, Kapustić 8, Borna Kovačić, Šutalo 21, Novak 11. Trener: Velimir Mudri.