Kitro Varaždin Foto: Martin Novosel

VIDEO Kitro Varaždin preokrenuo susret i slavio pobjedu protiv Rijeke

| 14.11.2020. u 21:15h | Objavljeno u Sport

Odbojkaši Kitro Varaždina su već četvrti puta ove sezone morali proći dramu petog seta. Do sada su samo jednom uspjeli slaviti i to na gostovanju kod Mladosti Ribole Kaštele, dok su na domaćem terenu dva puta gubili u pet setova protiv Murse i Centrometala, ali su večeras protiv Rijeke uspjeli izboriti pobjedu 3:2.

Još jednom su jako dobro krenuli u susret uzevši prvi set s 25:17, drugi i treći set je pripao Rijeci s 25:17 i 25:21, varaždinski sastav se vratio u četvrtom setu s 25:19, a peti set je prelomljen kod rezultata 17:15 u korist Kitro Varaždina.

Ovom pobjedom, Kitro Varaždin je na omjeru 4 pobjeda i dva poraza, te se nalaze na četvrtom mjestu Superlige nakon devet odigranih kola. Idućeg tjedna će odigrati odgođeni susret protiv zagrebačke Mladosti u Zagrebu te utakmicu Kupa.