VIDEO, FOTO Zadrugar desetkom završio sezonu, Bojan Vručina došao do 50 golova Foto: Martin Novosel

VIDEO, FOTO Zadrugar desetkom završio sezonu, Bojan Vručina došao do 50 golova

VV | 10.7.2021. u 21:50h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana samo dva susreta posljednjeg 30. kola Druge ŽNL. Dinamo 01 je na gostovanju kod Mladosti (VT) slavila 3:1, dok je Zadrugar proslavio osvajanje naslova sa još jednom visokom pobjedom. Na domaćem terenu su slavili protiv Lepoglave s 10:0.

Bojan Vručina je zabio čak pet golova u 23., 30., 43., 59. (KU) i 60. minuti susreta čime je završio sezonu s okruglih 50 golova, Karlo Kolak je zabio hat-trick golovima u 35., 65. i 86. minuti susreta, dok su preostala dva gola zabili Dario Struški u 8. i Luka Gerić u 41. minuti susreta. Zadrugar je na kraju sezone zabio sveukupno 160 golova, što je u prosjeku nešto malo više od 5 golova po susretu.

Sutra su na rasporedu susreti Podravca Kitra i Rudara 47, Orača i Mladosti (S), Bukovčana i Mladosti (Š), Poleta (M) i Klenovnika, Radničkog i Nove Vesi te Razvitka i Novakovca. Sve utakmice se igraju s početkom u 18 sati.