VIDEO, FOTO Budućnost "petardom" svladala Mladost(M), petardama i bengalkama proslavila naslov

| 20.6.2021. u 21:00h | Objavljeno u Sport

Budućnost je uspjela u svom naumu i osvojila je danas titulu prvaka na gostovanju kod Mladosti (M) slavivši s 5:1.

Najbolji igrač kao mnogo puta do sada je bio Goran Spasić koji je zabio čak četiri gola u 28., 51., 82. i 86. minuti susreta, Sandi Martan je zabio gol za Budućnost u 32. dok je jedini gol za domaćine zabio Hrvoje Kolarer u 75. minuti susreta.

U ostalim utakmicama, Polet je ostvario visoku 13:0 pobjedu protiv Čeva, Polet (T) i Obreš su odigrali 1:1 čime je Budućnost mogla i remijem danas doći do titule, dok je Beretinec slavio protiv Slobode (Vž) s 2:1, a Mladost (Vž) i Drava-Ajax nisu odigrali svoj susret.