Kapetan Dabrova Jurica Vidaček postigao je večeras protiv Dubrave 7 golova Foto: Krešimir Đurić

Veprovi bolji od Dabrova u susretu 9. kola Premijer rukometne lige

| 25.11.2018. u 20:03h | Objavljeno u Sport

U susretu 9. kola Premijer rukometne lige večeras je u Zagrebu momčad Dubrave, vodeći sastav prvenstva, pobijedila GRK Varaždin 1930 rezultatom 36:32, poluvrijeme 19:15. Do 16. minute rezultat je bio izjednačen 9:9, a onda je Dubrava prvo otišla na 2, a nako toga i na 5 golova prednosti (15:10).

Najveću prednost Dubrava je imala u 54. minuti, kada su imali vodstvo od sedam golova razlike (33:26), ali je na kraju završilo sa četiri gola prednosti za Veprove.

Kod Dabrova najefikasniji su bili Jurica Vidaček sa 7 golova te Luka Trojko i Nikola Kaštelan s po pet postignutih golova, dok je kod Dubrave šest golova postigao Sandro Samardžić.

Bio je to peti poraz Dabrova, koji će u slijedećem kolu biti gosti Rudana u Labinu.