Varteks u petoj brzini prošao kroz Koprivnicu, hat-trick Tihomira Šoštarića Foto: Dražen Novosel

Varteks u petoj brzini prošao kroz Koprivnicu, hat-trick Tihomira Šoštarića

| 13.9.2022. u 08:51h | Objavljeno u Sport

Sinoć je u Koprivnici odigrana posljednja utakmica 4. kola Treće nogometne lige Skupine Sjever između Koprivnice i Varteksa.

Varaždinska je momčad slavila rezultatom 5:0,poluvrijeme 3:0. Tri je gola postigao Tihomir Šoštarić, a po jednom su mrežu domaćina zatresli Rok Horaček i Dino Kovačec.

Koprivnica je od 74. minute imala igrača manje jer je drugu opomenu, automatski crveni karton, dobio Nino Brcković, a bio je isključen u 24. minuti i predstavnik domaćeg kluba Tomislav Gregl.

Bila je ovo druga pobjeda Varteksa, koji je na petom mjestu tablice sa 6 bodova.

U 5. kolu Varteks će biti domaćin Dinamu iz Domašinca, a Podravina će ugostiti Radnik iz Križevaca.