Varteks sedam minuta dijelilo do pobjede nad Radnikom, Podravina izgubila u Virovitici

Tihomir Šoštarić je sjajnim golom iz slobodnog udarca donio prednost Varteksu u 75. minuti Tihomir Šoštarić je sjajnim golom iz slobodnog udarca donio prednost Varteksu u 75. minuti Foto: Dražen Novosel

Nogometaši Varteksa osvojili su danas bod na stadionu Sloboda odigravši, u susretu 11. kola Treće HNL Sjever, protiv Radnika iz Križevaca 2:2, poluvrijeme 1:0 za goste. Varteks je izjednačio u 52. minuti golom Benkovića, a na 2:1 povisio je Šoštarić u 75. minuti, dok je momčad Radnika za konačnih 2:2 gol postigla u 83. minuti nadmetanja.

Podravina je danas bila gost Virovitice, gdje je izgubila od istoimenog domaćina 4:0, poluvrijeme 1:0.