Varteks s tri gola do tri boda u Predavcu, Matija Kanceljak dvostruki strijelac, incident na kraju susreta Foto: Dražen Novosel

| 8.9.2024. u 19:59h | Objavljeno u Sport

Nogometaši Varteksa ostvarili su danas novu, treću pobjedu u ovom prvenstvu. U susretu 4. kola Treće NL Skupina Sjever Varteks je danas poslijepodne pobijedio u Predavcu domaći Dinamo 3:0.

Dva je gola postigao Matija Kanceljak, u 59. i 85. minuti susreta,dok je jednom mrežu domaćina zatresao Da Silva Sousa Renan u 71. minuti susreta. Kanceljak je danas bio strijelac drugu utakmicu zaredom.

Kako je u izvješću s utakmice naveo delegat susreta Robert Špiranec iz Virovitice utakmica je bila fer i korektna do samog kraja kada dolazi do incidenta.

Naime, nakon komešanja na tribini gdje su bili gostujući navijači do tribine dolazi domači igrač br. 6. (Jozo Filjić) koji preskače ogradu i fizički se obračunava sa gostujućim igračima, naveo je delegat susreta u izvješću o utakmici.