Varaždinski Karate klub Shito Ryu nastupio na tri turnira

Karate klub Shito Ryu Varaždin nastupio je na tri turnira. Prvog dana klub je nastupio na 2. međunarodnom turniru Rudar Velenje u konkurenciji 45 klubova iz 7 zemalja. Brončanu medalju osvojio je Martin Kokot u kategoriji ml.učenici open dok je u istoj kategoriji Jakov Kostanjevac za nijansu izgubio 3:2 u repasažu za treće mjesto.

Još su nastupili Roko Bednjanić i Tea Kostanjevac koji su ostali bez plasmana. Petero natjecatelja nastupilo je na 10. Bushido Kupu prijateljstva u Zagrebu, gdje su zbog vrlo čudnih i nepravednih odluka sudaca nažalost ostali bez medalja.

Klub je nastupio i na 3. kolu Shito Ryu-Kofukan lige na kojem su zlato osvojili Martin Kokot kata ml. učenici i borbe ml. učenici te Roko Bednjanić borbe učenici -40. Srebrne su medalje osvojili su Lorena Vugrinec kata kadetkinje i Martin Kokot kata učenici.

Brončane su medalje osvojili Melani Lazar i Lorena Vugrinec u kategoriji kata za mlađe kadetkinje te Roko Bednjanić borbe ml. učenici +30.