Varaždin protiv Istre 1961 došao do treće pobjede i četvrtog mjesta na tablici Foto: Luka Šalamun

Varaždin protiv Istre 1961 došao do treće pobjede i četvrtog mjesta na tablici

| 20.9.2024. u 19:58h | Objavljeno u Sport

Kraj utakmice, Varaždin je golom Belcara u 78. minuti došao do pobjede nad Istrom 1961 rezultatom 1:0 i trećom pobjedom privremeno zasjeo na četvrto mjesto tablice.

opomenut je Šafarić.

Istra pokušava izjednačiti.

Pet minuta sudačke nadoknade.

84. minuta opomeenut je Poldrugač.

83. minuta umjesto Latkovića na terenu jee tepšić.

GOOOOL Varaždin ima vodstvo od 1:0. Ubačaj je bio s lijeve strane u kazneni prostor, Bekić je pucao glavom, Majkić rukom loptu skrenuo u gredu, a odbijenu loptu je Belcar iz blizine vrhom kopče proslijedio u mrežu.

U 76. minuti Zelenika na gol liniji branio veliku priliku Mateja Vuka koji je pucao s desetak metara.

u 72. minuti umjesto Marine na terenu je Duvnjak.

U 70 minuti dvije izmjene kod Istre ¸1961, izašli su Lisica i Lawal, a ušli su Vuk i Lekouery.

U 67. minuti zbog prigovora opomenut je na klupi Varaždina Tomislav Čop.

U 64. minuti dvije izmjene kod Varaždina, izašli su Mitrovski i Dabro, s ušli Mamić i Poldrugač.

U 57. minuti trk Latkovića po lijevoj stani, igrač Varaždiuna dolazi pred gol, ali mu j zasmetao Marešić i lopta je završiča u vanjskom dijelu desne vratnice.

Uoči drugog dijela izmjena kod gostiju, izašao je Kadušić, a ušao Valinčić.

Kraj prvog poluvremena, na odmor se odlazi bez golova. Varaždin je imao 60 posto lopte, 7 udaraca prema golu, od kojih su dvas bila u okvir gola.

tri minute sudačke nadoknade.

43. minuta Majkić brani udarac Šege iz blizine, korner za Varaždin.

41 minuta Kadušić prekršajeem zaustavlja Šegu, skočili su svi tražeći da Kadušić dobije drugu, isključujuću opomenu, ali sudac se nije oglasio.

39. minuta korner za Istru s desne strane.

33. minuta opomenut je Kadušić.

31. minuta Šego se sjurio po lijevoj strani, ostavio svog čuvara,zavrnuo loptu pred gol, ali nije bilo na njoj igrača Varaždina.

27. minuta, nema ozbiljnijih situacija pred golom Varaždina i Istre 1961.

13. minuta prekid utakmice nakn sudara glavama u raku u borvi za loptu Nekića i Fileta.

4. minuta opomenut je Nekić.

2. minuta šansa za Lisicu koji je po lijevoj strani izašao pred Zeleniku, ovaj brani, lopta odlazi u korner.

1. minuta korner za Varaždin s lijeve strane. Nakon ubačaja pucao je Belcar po zemlji, novi korner

Počela je utakmica, Varaždin je prvi krenuo sa centra

Varaždin će susret početi u plavim dresovima u sastavu: Zelenika, Ba, Nekić, Dabro, Belcar, Šego, Mitrovski, Maglica, Marina, Boršić, Latković. Na klupi su Silić, Jovanov, Škaričić, Poldrugač, Duvnjak, Mladenovski, Ćorić, Tepšić, Mamić, Domjanić, Alić.

Istra 1961 počet će u sivim dresovima u sastavu: Majkić, Marešić, Koski, Blagojević, Lisica, Ivanišević, Heister, Ćalušić, Lawal, Filet, Kadušić.

Sudac je Mateo Erceg iz Pristega, a pomagat će mu Kruno Šarić iz Županje i Dujo Sarić iz Prugova. VAR sudac je Ante Terzić iz Splita, a asistent mu je Ivan Matić iz Osijeka.

Na Gradskom stadionu u Varaždinu u 18 sati počet će prva utakmica 7. kola SuperSport HNL između Varaždina i Istre 1961.