Varaždin u drugom pripremnom susretu u sklopu priprema na Čiovu pobijedio momčad Splita Foto: Dražen Novosel

| 26.1.2022. u 16:34h | Objavljeno u Sport

U sklopu priprema na Čiovu, nakon jučerašnjeg nadmetanja s Hajdukom na Poljudu, momčad Varaždina danas je odigrala i drugu prijateljsku utakmicu, petu ukupno u sklopu priprema za proljetni dio prvenstva.

Suparnik Varaždinu u Parku mladeži bio je trećeligaš Split, kojemu je to bila prva utakmica nakon dvotjednih priprema, a pobijedio je varaždinski drugoligaš rezultatom 3:1, poluvrijeme 2:1.

Povela je momčad Splita golom Ožegovića u 31. minuti, izjednačio je Domjanić u 34., a na 2:1 poviso je Topić u 43. minuti. Konačnih 3:1 djelo je Mekića u 67. minuti nadmetanja.

Početni sastav Varaždina - Zelenika, Mekić, Bagadur, Crnčec, Kolarić, Belcar, Jagić, Topić, Kanceljak, Domjanić i Bujan, dok su u drugom poluvremenu ušli Šteko, Težak, Canjuga, Havojić, Posavec i Mezga.