Varaždin i drugi susret u nastavku sezone odigrao bez golova Foto: Krešimir Đurić

Varaždin i drugi susret u nastavku sezone odigrao bez golova

| 22.1.2023. u 19:01h | Objavljeno u Sport

Kraj utakmice koja je završila bez golova 0:0.

U posljednjoj minuti sudačke nadoknade vremena nakon ubaćaja s desne strane Domjanić glavom pogađa vratnucu.

Tri minute sudačke nadoknade vremena.

U 89. minuti pucao je Herrera s oko 25 metara, Čavlina hvata loptu.

U 88. minuti opomenut je Puclin.

U 87. minuti korner za Varaždin s lijeve strane.

U 84. minuti Bubanja je povratnu loptu s dvadesetak metara poslao preko gola.

U 80. minuti nakon poduže akcije Teklić puca zamalo pored gola.

Utakmici je nazočno 785 gledatelja.

U 73. minuti korner s desne strane za Lokomotivu, lopta ubačena na prvu stativu gdje je bio Kulenović i pogodio desnu vratnicu gola Varaždina od koje se lopta odbila u gol aut.

U 71. minuti izmjene kod Varaždina, umjesto Elezija i Brodića, u igri su Pilj i Domjanić.

U 68. minuti opet korner s lijeve strane za goste.

U 67. minuti korner za Lokomotivu s lijeve strane.

U 65. minuti izmjena kod Lokomotive, umjesto Stojkovića u igri je Tuci.

U 64. minuti Alyu je pobjegao obrani Varaždina, ali je zaleđe.

U 62. minuti kod Lokomotive teren napušta Pivarić, a ulazi Alyu.

U 61. minuti Teklić na dodavanje Šege puca s dvadesetak metara, Banić hvata.

U 57. minuti izmjena kod Varaždina umjesto Banovca u igri je Herrera.

U 50. minuti udarac Puclina po zemlji s dvadesetak metara Banić nogom brani.

U 48. minuti opomenut je Vladan Bubanja.

Jedna izmjena i to kod gostiju, umjesto Miličeviča u igri je Tomčak.

U 18 sati i 14 minuta počelo je drugo poluvrijeme.

Kraj prvog dijela na odmor se odlazi s 0:0. Varaždin je imao 5 udaraca od kojih 3 u okvir gola, a gosti 6 udaraca, 4 u okvir gola. Lokomotiva je imala 53 posto loptu u svom posjedu.

U 46. minuti korner za Varaždin s desne strane.

Minuta sudačke nadoknade vremena.

U 42. minuti korner za Lokomotivu s desne strane.

U 39. minuti prvi korner za Varaždin s lijeve strane.

U 38. minuti nakon prodora Kolarića s lijeve strane lopta je pred golom došla do Brodića koji ju je kratko proslijedio prema golu gdje je Čavlina na gol liniji uhvatio loptu.

U 36. minuti nakon ubačaja s lijeve strane Brodić je s 8 metara pucao glavom, ali je Čavlina lakoćom uhvatio loptu.

U 31. minuti opomenut je Pellumbi koji je zaustavio Kulenoviča na sredini terena i spriječio moguću kontru.

U 23. minuti četvrti korner za goste, s lijeve strane. nema opasnosti po gol Varaždina.

U 20. minuti treći korner za Lokomotivu, sada s desne strane. Loše ubačena lopta, otišla je u gol aut.

U 16. minuti opomenut je Miličević zbog prekršaja nad Banovcem.

U 11. minuti Radošević je dva puta branio udarce igrača Lokomotive, koji su nakon toga pogodili lijevu vratnicu gola Varaždina. Ostaje 0:0.

U 8. minuti nakon udarca Puvarića Jelenić s gol linije odbija glavom loptu u polje. Velika prilika za goste koji su bolje ušli u utakmicu.

U 6. minuti korner za Lokomotivu, ubačaj, Radoševič ponovno odbija u korner. Nema opasnoti po gol Varaždina.

U 5. minuti nakon prekršaja nad Banovcem Teklić je s desne strane ubacio u kazneni prostor, preletjela je lopta sve u kaznenom prostoru.

Varaždin je prvi krenuo sa centra.

Trener Lokomotive Silvijo Čabraja odlučio se za slijedećih 11: Čavlina, Kulenović,Marić, De Haas,. Miličević, Pivarić, Kalaica, Goričan, Stojković,Cipetić i Bubanja. Lokomotiva je u bijelim dresovima.

Nakon dobra partije i obranjenog kaznenog udarca u prošlom kolu u Velikoj Gorici trener Mario Kovačević zadržao je na golu Božidara Radoševića, a u polju su u plavim dresovima Stanić, Jelenić, Pellumbi, Kolarić, Banovec, Elezi,Puclin, Teklić, Šego i Brodić. Na klupi su: Zelenika,Težak, Vuk, Lusavec, Šaranić, Pilj, Stolnik, Urata, Škaričić, Domjanić,Herrera i Ocvirek.

Sudac je Dario Bel iz Osijeka,pomažu mu Kristijan Gal iz Gata i Ivan Janić iz Iloka, a četvrti je sudac Ivan Matić iz Osijeka. VAR sudac je Igor Pajač iz Svetog Ivana Zeline, a njegov asistent sugrađanin Vedran Đurak. Delegat je Jakov Juretić iz Splita, a kontrolor suđenja Šime Vukić iz Rijeke.

Dosta je hladno, temperatura zraka je oko 0 celzijevih stupnjeva.

Teren je danas ujutro očišćen od snijega i u dosta dobrom stanju dočekao je aktere ovog susreta. Travnjak u Varaždinu jeu najboljem stanju od svih travnjaka gdje su igrane utakmice u ovom kolu.

U 17 sati i 12 minuta na Gradskom stadionu u Varaždinu počeo je posljednji susret 18. kola SuperSport HNL između Varaždina i Lokomotive.