UŽIVO: Varaždin izgubio od Lokomotive 2:1, u 59. minuti propustili dvije velike prilike za izjednačenje

Prva HNL Prva HNL Foto: Krešimir Đurić

90'+3 minute - Gotov susret u Zagrebu, Varaždin je izgubio 2:1

90. minuta - Sudac odlučio produljiti susret s tri minute nadoknade

90. minuta - Zamjena u Lokomotivi, ulazi Dino Halilović, izlazi Marko Tolić

85. minuta - Izveden korner Lokomotive, domaćin traži igranje ruke Jessie Jensena Guere Djoua u 16-ercu Varaždina, sudac se nije oglasio za KU

84. minuta - Zamjena Varaždin, Leonard Vuk ulazi u igru, izlazi strijelac Dominik Glavina

78. minuta - Velika prilika za Lokomotivu, udarac iz slobodnog udarca trebao je biti dodavanje za Indrita Tucija, ali se lopta od Ivana Miličevića odbija prema Ivanu Nevistiću koji krajnjim naporima izbacuje loptu u korner

78. minuta - Zamjena u Lokomotivi, Izlazi Lirim Kastrati, ulazi Domagoj Drožđek

76. minuta - Nova prilika za Lokomotivu, ali udarac gostujuće momčadi lovi Ivan Nevistić

75. minuta - Lirim Kastrati ide u prodor u 16-erac Varaždina po desnoj strani, ali mu s noge loptu skida Marko Stolnik za novi korner Lokomotive

71. minuta - Nova promjena u Varaždinu, Vitali Lisakovich izašao iz igre, a u igru ušao Denis Glavica

62. minuta - Promjena u Varaždinu, Mohammadmehdi Mehdikhani ulazi u igru umjesto Nevena Đuraseka

59. minuta - Dvije velike prilike za Varaždin, ubačaj Ivana Miličevića u 16-erac, lopta pronalazi Vitali Lisakovich koji puca i pogađa suprotnu stativu gola Ive Grbića, a odbijenu loptu pronalazi Dominik Glavina i puca prema vratima, ali Ivo Grbić je odbija s gol linije

57. minuta - GOL Lokomotive - Myrto Uzuni ubacio loptu s lijeve strane u 16-erac Varaždina gdje pronalazi Indrita Tucija koji glavom pogađa dalji kut vrata Ivana Nevistića

52. minuta - Myrto Uzuni probio desnu stranu obrane Varaždina, ulazi u 16-erac, dodaje Indritu Tuciju koji puca prema Ivanu Nevistiću koji je savladan, ali lopta ide previše u stranu i u gol-out

50. minuta - Akcija po lijevoj strani, Vitali Lisakovich driblinzima pokušavao doći do udarca ili ubačaja u sredinu, ali na kraju gubi loptu

49. minuta - Udarac Leona Beonka s 20 metara, ali golman Lokomotive Ivo Grbić spreman za dalekometni pokušaj Varaždina

Počelo drugo poluvrijeme

POLUVRIJEME

44. minuta - Nova velika prilka za Lokomotivu, Myrto Uzuni nakon dugog ubačaja sam puca glavom iz blizine Ivanu Nevistiću, ali puca loše bez udarca prema okviru vrata

41. minuta - GOOOOOL za Varaždin - Dominik Glavina zabija svoj prvi gol sezone

41. minute - Iz igre izlazi Sammir zbog ozljede, u igru ulazi Indrit Tuci

39. minuta - Poništeni gol Leona Benka, akciju je po sredinu povukao Vitali Lisakovich, htio je dodati Leonu Benku, ali se lopta od obrane odbija Nikoli Tkalčiću koji puca u golmana, lopta se tada odbija visoko u golmanov peterac i Leon Benko zabija gol, ali sudac poništaa gol zbog prekršaja Benka u napadu

34. minuta - Prilika Lokomotive, Sammir puca prema Ivanu Nevistiću, ali loptu je mirno ulovio vratar Varaždina

32. minuta - Ubačaj Ivana Roce za Leona Benka u 16-erac Lokomotive, ali lopta je preduga i lovi ju golman Ivo Grbić

29. minuta - Lirim Kastrati iz svoje polovice uzima loptu i pretrčao je lijevu stranu obrane Varaždina, ali srećom je na vrijeme uklizio igrač obrane i nije dozvolio Kastratiju ulazak u 16-erac

26. minuta - Nikola Tkalčić puca iz daljine, ali lopta ide po sredini i lagano ju lovi golman Lokomotive Ivo Grbić za prvi udarac Varaždina u okvir vrata

22. minuta - Nova akcija s lijeve strane za Lokomotivu preko Marka Tolića, lopta se od obrane odbija za novi korner

18. minuta - GOL za Lokomotivu - Marko Tolić nakon što je izborio penal, sam ga je izveo i zabio

17. minuta - Kazneni udarac za Lokomotivu, Neven Đurasek skrivio penal na Marku Toliću

12.minuta - Nova prilika za Lokomotivu, udarac glavom Jona Mersinaja prema nebranjenom dijelu vrata Varaždina, ali srećom otišao je u gol-out

8. minuta - Prva ozbiljnija prilika na utakmici, igrač Lokomotive Kastrati puca s desne strane peterca, ali pogađa golmana Varaždina Ivana Nevistića za prvi korner Lokomotive

5. minuta - Varaždin krenuo u napad, loptu prima Neven Đuasek koji puca prema vratima Lokomotive, ali lopta odlazi previše ulijevo i u gol-out

Počela je zadnja utakmica 14. kola Prve HNL u kojoj se susreću Lokomotiva i NK Varaždin.