VIDEO, FOTO Varaždin u vrlo važnom susretu pobijedio istru 1961 3:0

VIDEO, FOTO Varaždin u vrlo važnom susretu pobijedio istru 1961 3:0 Foto: Krešimir Đurić

Varaždin je ostvario veliku pobjedu nad istrom 1961 s 3:0, u utakmici 30. kola HT Prve lige i trenutno je na 8. mjestu s dva boda više od Puljana i sedam od Intera,

GOOOOL Petković za 3:0. brzi protunapad Petkovića po lijevoj strani i sjajan udarac po zemlji u desnu stranugola gostiju.

Opomene Tomaševiću i Prelecu.

Igrat će se još najmanje pet minuta sudačke nadoknade vremena.

U 89. minuti umjesto drožđeka u igri je petković.

GOOOOOL Nakon brze akcije Varaždina mehdikhani je u lijevj strani odigrao za drožđeka a ovaj je pogodio mrežu za vodstvo od 2:0 u 85. minuti.

U 84. minuti VAR sustav je ponovno u funkciji.

U 82. minuti nakon ubačaja s desne strane glavom je pucao senić pored gola.

utakmicu gleda na stadionu 1 922 gledatelja.

u 81. minuti umjesto Ivana Posavca na teren je ušao Mehdikhani.

u 78. minuti opomenut je senić.

U 71. minuti dvije izmjene kod gostiju, umjesto Močinića i Delića u igri su Ivančić i Fintić.

U 67. minuti dvije izmjene kod Varaždina igru su napustili Tkalčić i Teklić, a ušli su Novoselec i Kolarić.

U 59. minuti s oko 15 metara snažno je pucao Ivan delić,ali vratar Nevistić je obranio njegovu loptu.

GOOOOL Varaždin vodi 1:0. S oko 18 metara pucao je Mamić netko od igrača istre blokirao je udarac lopta se odbila u kaznemni prostor gdje je do nje došao obregon i svladao Duku.

VAR je izvan funkcije.

Počelo je drugo poluvrijeme bez promjena u sastavima. U prvim sekundama nastavka susreta opomenut je Ivan Posavec.

Kraj prvog poluvremena, na odmor se odlazi bez golova, a Istra 1961 je u prvih 45 minuta bila opasniji suparnik.

Igrat će se minuta sudačke nadoknade vremena,

U 43. minuti opomenut je Rodin.

U 39. minuti iz slobodnog udarca s lijeve strane s ruba kaznenog prostora Drožđek loptu šalje iznad gola.

U 37. minuti napad istre 1961 po lijevoj strani i udarac Šime Gržina u prvi kut Nevistića, kojeg vratar varaždina brani i loptu skreće u korner.

U 30. minuti greška Tkalčića koji je krivo dodao loptu koja je došla u noge Lončara, a ovaj je nakon što se oslobodio pratne s oko 17 metara pucao po zemlji, zamalo pored desne vratnice gola varaždina.

U 25. minuti nakon ubačaja Guzine s desne strane na 8 metara od gola glavom je pucai Stefan Lončar ali točno u ruke dobro postavljenog Nevistića.

u 23. mnuti Tkalčića je preletjela lopta u kaznenom prostoru Varaždina i došla do Guzine  koji j pucao s oko 16 metara lijevo iskosa ali u vratara nevistića.

U 18. minuti nakon brze kontre Istre 1961 uslijedio je ubačlaj u kazneni prostor s lijeve strane, a lopta je prošla pored lijeve vratnice gola Nevistića u gol aut.

U 7. minuti izmjena kod gostiju zbog ozljede igru je napustio Martin Franić, a ušao je stefan Lončar.

U 5. minuti udarac Posavca s oko 18 metara desno iskosa iznad gola gostiju.

Uoči ovog susreta Osijek je u Zaprešiću pobijedio posljednjeplasirani Inter 1:0, golom Marića.

Počeo je susret 30. kola HT Prve lige između Varaždina i pulske Istre 1961. Varaždin je deveti na tablici s bodom manje od osmoplasiranih gostiju. Varaždin je susret počeo u sastavu Nevistić, Tkalčić, Stolnik.Mamić, Rodin, Senić, Đurasek, Posavec, Teklić, Drožđek, Obregon. Istra 1961 počela je susret u sastavu: Duka, Bosančić, Gržan, Galilea,Guzina, Delić, Franić, Močinić,Pavić,Tomašević i Blagojević. Sudac je Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca. Prva je ovo utakmica u nastavku prvenstva s gledateljima na Gradskom stadionu u Varaždinu,