Lara Hrašćanec

Tenisačica varaždinskog Varteksa Lara Hrašćanec 3. na Dvoranskom Prvenstvu Hrvatske

| 18.1.2017. u 10:32h | Objavljeno u Sport

Na terenima Nacionalnog teniskog centra u Zagrebu održano je Dvoransko prvenstvo Hrvatske do 14 godina na kojem je tenisačica TK Varteksa iz Varaždina Lara Hraščanec osvojila 3. mjesto u pojedinačnoj konkurenciji.

Lara Hrašćanec je do tog rezultata stigla kao 4. nositeljica prema rang listi Hrvatskog teniskog saveza pobjedama nad Dorom Sindičić (Ogulin), Mateom Mustapić (Split) i Klarom Vukičević (Pomak), da bi u borbi za finale izgubila od Antonije Ružić (Franjo Punčec). U parovima Lara Hraščanec je u paru s Larom Grulović (Medveščak) također stigla do 3. mjesta.

Uspješan početak godine Lara Hrašćanec je nastavila i proteklog vikenda (14.-16. siječnja) osvojivši 1. mjesto na renomiranom Babolat Zagi kupu do 14 godina, koji se tradicionalno početkom siječnja igra na terenima TK Zagi u Zagrebu.