Uspješan nastup mladih bejzbolaša na međunarodnom turniru u Ljubljani

vv | 30.1.2024. u 12:53h | Objavljeno u Sport

U sportskoj dvorani Dobrova kod Ljubljane u subotu, 27. siječnja, održan je 10. po redu međunarodni baseball turnir za skupinu U13 u organizaciji Baseball & Softball kluba Ljubljana. Sudjelovalo je devet ekipa iz Slovenije, Hrvatske, Italije i Srbije.

U skupini s ekipom Europa iz Italije, Lisjakima iz Slovenije te ekipom Blue Wolves iz Zagreba, mladi bejzbolaši izborili su prolaz u polufinale u kojem su pobijedili domaćine, ekipu Risi, rezultatom 9:7. Pobjeda im je omogućila daljnje natjecanje u finalu s ekipom Blue Wolves iz Zagreba koji su osvojili 1. mjesto, dok je baseball klub Vindija iz Varaždina osvojio odlično drugo mjesto.

Pod vodstvom trenera Aleksandra Pušca, iz redova Vindije nastupili su Sven Patafta, Jan Slunjski, Dario Matijašec, Arsen Pušac, Tvrtko Pintarić, Grga Leon Škvorc, Lukas Mikulić i Mateo Novak. I ovog puta su se vratili s pojedinačnom nagradom koju je, odličnom igrom u obrani, osvojio Tvrtko Pintarić.

Klub prima nove članove te se za sve informacije možete obratiti na brojeve telefona 091/226 7396 i 095/807 4998.