Uspjeh mladih varaždinskih teakwondoaša na Jastreb Kupu u Zagrebu Foto: Iva Tiuđan osvojila je zlato

Uspjeh mladih varaždinskih teakwondoaša na Jastreb Kupu u Zagrebu

| 29.11.2022. u 14:10h | Objavljeno u Sport

U sportskoj dvorani Osnovne škole Rudeš u Zagrebu održano je taekwondo natjecanje „Jastreb Kup“ na kojem je nastupilo više od 400 natjecatelja iz 32 kluba.

Boje Taekwondo klub Varaždin branili su Iva Tuđan, Luiza Oliveira, Isabel Kralj, Vito Loparić, Luka Grgić i Juraj Habulan Buda.

Zlato je osvojila Iva Tuđan u kategoriji borbe mlađe kadetkinje +51 kg,a srebrni je bio Juraj Habulan Buda u kategoriji borbe učenici -26 kg.

Treća su mjesta osvojili Isabel Kralj u kategoriji borbe mlađe kadetkinje -36 kg, Luiza Oliveira u kategoriji borbe kadetkinje -47 kg i Luka Grgić u kategoriji borbe učenici +41 kg.

Natjecatelje je vodio trener kluba Esad Garibović.