U prvoj pripremnoj utakmici uoči EP-a u Njemačkoj Hrvatska večeras u Rijeci bolja od Sj. Makedonije Foto: screenshot Nova TV

| 3.6.2024. u 20:54h | Objavljeno u Sport

U prvoj pripremnoj utakmici uoči nastupa na Europskom prvenstvu u Njemačkoj, hrvatska nogometna reprezentacija je večeras na riječkoj Rujevici, pobijedila reprezentaciju Sjeverne Makedonije rezultatom 3:0, poluvrijeme 2:0.

Dva pogotka postigao je Lovro Majer u 10. i 45. minuti, a jednog Marco Pašalić u 79. minuti nadmetanja.

U 55. minuti u igru je u hrvatskoj vrsti ušao Luka Ivanušec, dok je u 57. minuti u igru je za reprezetaciju Sjeverne Makedonije ušao Dimitar Mitrovski, igrač Varaždina.

Drugu, ujedno i posljednju provjeru hrvatska će reprezentacija imati u subotu u Portugalu protiv istoimene reprezentacije.