U odgođenim utakmicama 11. i 13. kola Varteks i Podravina osvojili po bod

Momčad Podravina osvojila je bod u današnjem nadmetanju sa sastavom Poleta iz Svetog Martina na Muri Momčad Podravina osvojila je bod u današnjem nadmetanju sa sastavom Poleta iz Svetog Martina na Muri Foto: Dražen Novosel

Danas su odigrane odgođene utakmice 11. i 13. kola Treće hrvatske nogometne lige sjever, koje nisu odigrane u predviđenom terminu zbog samoizolacija momčadi. Podravina je u susretu 13. kola ugostila na svom stadionu momčad Poleta iz Svetog Martina na Muri a utakmica je okončana bez golova.

Varteks je u utakmici 11. kola gostovao u Koprivnici, gdje je na terenu s umjetnom travom igrao protiv Tehničara iz Cvetkovca,a susret je završio rezultatom 2:2. Tehničar je imao vodstvo od 2:0, golovima Alena Mileka u 10. i 66. minuti nadmetanja, no Varteks je golovima Karla Benkovića u 68. i Tihomira Šoštarića u 86. minuti rezultat izjednačio na 2:2 i osvojio bod.

U sklopu 14., posljednjeg jesenskog kola, koje je na rasporedu u subotu,21. studenog, od 13 sati i 30 minuta Varteks će biti gost Mladosti u Ždralovima., dok će Podravina igrati u Cvetkovcu s Tehničarem.