U 6. kolu Lige za ostanak Dabrovi izgubili u Osijeku od istoimenog domaćina Foto: screenshot HRS

U 6. kolu Lige za ostanak Dabrovi izgubili u Osijeku od istoimenog domaćina

| 25.3.2023. u 19:23h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 izgubila je večeras u Osijeku od istoimenog domaćina rezultatom 34:28, u susretu 6. kola Lige za ostanak Paket 24 Premijer rukometne lige.

Prvo je poluvrijeme bilo uglavnom izjednačeno, a na odmor se otišlo s golom prednosti za Dabrove s rezultatom 14:13. Od 41. do 46. minute Osijek je stekao četiri gola prednosti, a u posljednjih 10 minuta nadmetanja prednost se još povećala.

Najefikasniji u varaždinskom sastavu bio je Dominik Novak s 8 golova, a po 5 su pridodali Tin Šestak i Ivano Pešut, a po 4 su gola postigli Jurica Vidaček i Dominik Mišković.

Kod Osijeka čak 14 je golova postigao Karlo Vašarević. Bio je to peti poraz varaždinske momčadi, koja, nakon ukupno 14. kola, ima 17 osvojenih bodova i nalazi se na trećem mjestu tablice Lige za ostanak, a u 7. će kolu biti domaćini Bjelovaru.