Plivači varaždinskog Baroka Jan Dubravec, Karlo Rajković i Nikola Harmicar (s lijeva) Foto: pk barok

Tri plivača Baroka ostvarila sjajne rezultate na Otvorenom regionalnom PH u Zagrebu

| 7.5.2017. u 16:45h | Objavljeno u Sport

PK “Natator” bio je jučer deveti put domaćin Otvorenog Regionalnog  prvenstva Hrvatske u Zagrebu  za osobe s invaliditetom, na kojem su nastupila tri predstavnika varaždinskog Baroka i to Karlo Rajković, Jan Dubravec i Nikola Harmicar.

Rajković  je osvojio 1. mjesto na 200 mješovito, 2. mjesto na 100 leptir, dok je na 50 slobodno je bio 2. s osobnim rekordom - 29,34. Harmicar je slavio na 100 slobodno s osobnim rekordom, dok je na 50 slobodno osvojio 3. mjesto, također uz osobni rekord. Dubravec je u obje utrke (50 i 100 slobodno) osvojio 3. mjesta, te isplivao osobne rekorde, a posebno treba naglasiti da je na 100 sl popravio rezultat za punih 27 sekundi.