Dario Jertec kapetan Varaždin jučer je protiv Međimurja postigao četvrti gol na susretu Foto: Krešimir Đurić

Tri kola prije kraja prvenstva Varaždin prvi na tablici s 2 boda više od Šibenika

| 5.5.2019. u 19:53h | Objavljeno u Sport

Utakmicom na Poljudu između druge momčadi Hajduka i Šibenika koju je domaćin riješio u svoju korist 2:0 kompletirano je 23. kolo Druge HNL, nakon kojeg su nogometaši Varaždina vodeća momčad prvenstva sa 44 boda dva više od drugoplasiramog Šibenika.

Na današnjem susretu na Poljudu, kojeg je pratilo oko 200 gledatelja, druga momčad Hajduka postigla je golove u 1. i 90. minuti nadmetanja, a u  77. minut dosuđen je kazneni udarac za Šibenik, koji nije realiziran. U istoj minuti crveni karton dobio je zamjenjeni igrač Šibenika Branimir Barišić zbog prostačkog vrijeđanja klupe HNK Hajduka II.

Podsjetimo Varaždin je jučer na stadionu Varteksa pobijedio Međimurje 4:0 i s ta tri boda preuzeo vrh ljestvice. U 24. kolu Varaždin će biti gost Hrvatskog Dragovoljca trenera Marija Carevića a Šibenik će ugostiti Kustošiju, dok će 25. kolo donijeti derbi prvenstva koji će se 18. svibnja igrati od 19 satiu na stadionu Varteksa između Varaždina i Šibenika.,