TREĆA NL SJEVER Varteksu bod u Murskom Središću, Podravini druga uzastopna pobjeda Foto: Dražen Novosel

| 5.11.2022. u 15:59h | Objavljeno u Sport

Danas su u Trećoj NL Skupina Sjever odigrane utakmice 12. kola. Momčad Varteksa osvojila je bod u Murskom Središću odigravši s domaćim Rudarom 1:1.

Varteks je došao u vodstvo nakon auto gola Benjamina Šardija u 36. minuti, dok je domaćin izjednačio u 60. minuti nadmetanja, a strijelac je bio Vinko Evald. Varteks je u prvom dijelu imao i kazneni udarac, nakon što je prekršajem zaustavljen Šoštarić, ali udarac Kovačeca s bijele točke golman Rudara je obranio.

- U teškoj utakmici protiv rastrčanog protivnika osvojili smo bod, a žalimo za još dva, objavili su iz Varteksa nakon susreta.

Momčad Podravine došla je do druge uzastopne prvenstvene pobjede. Ludbreški je sastav pobijedio u Virju domaći Podravac 2:1. Vodstvo Podravini donio je Golubar iz kaznenog udarca već u 2. minuti susreta, dok je drugi gol postigao Leo Tropšek u 31. minuti.