TREĆA NL SJEVER Varteksu bod protiv Rudara,Podravina na Sačerov pogon do pobjede kod Međimurja

| 30.9.2023. u 17:52h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 7. kola Treće NL Skupina Sjever momčad Varteksa osvojila je bod na stadionu Sloboda, dok je Podravina pobijedila u Čakovcu.

Varteks je na stadionu Sloboda odigrao 1:1 s Rudarom iz Murskog Središća. Gosti su poveli u 40. minuti,a strijelac je bio Petar Ratajec, dok je na 1:1 izjednačio je Matija Kanceljak u 77. minuti susreta.

Ludbreška Podravina pobijedila je u Čakovcu domaće Međimurje 2:1, a sve bitno po rezultat dogodilo se u prvih 45 minuta susreta.

Oba pogotka za goste postigao je Mario Sačer, prvi u 22. a drugi u 36. minuti nadmetanja. Domaćin je u 40. minuti uspio smanjiti na 1:2,a strijelac je bio Matheus De Albuqueerque De Souza.