TREĆA NL SJEVER Polovičan učinak županijskih predstavnika u 9. kolu Foto: Dražen Novosel

TREĆA NL SJEVER Polovičan učinak županijskih predstavnika u 9. kolu

| 15.10.2022. u 17:38h | Objavljeno u Sport

U Trećoj NL Sjever danas su odigrane utakmice 9. kola. a županijski su predstavnici imali polovičan učinak. Momčad Varteksa je na stadionu Sloboda pobijedila Viroviticu rezultatom 2:0, a oba su pogotka postignuta u prvom poluvremenu. Strijelci su bili Dino Kovačec u 20. i Tihomir Šoštarić u 26.minuti nadmetanja. Bila je to peta pobjeda Varteksa u ovom prvenstvu.

Ludbreška Podravina pretrpjela je sedmi poraz ove sezone. Ludbrežani su gostovali u Murskom Središću, gdje su izgubili od Rudara 2:1. Domaćin je do pobjede došao u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena, a gol za Podravinu postigao je Leo Tropšek u 33. minuti susreta, kojim je ludbreška momčad došla u vodstvo od 1:0.