TREĆA HNL SJEVER Varteks izgubio u Čakovcu, Podravina slavila u Orahovici i uhvatila Ligu za prvaka Foto: Dražen Novosel

| 9.4.2022. u 18:30h | Objavljeno u Sport

Polovičan je bio učinak županijskih predstavnika u današnjim utakmicama 21. kola Treće hrvatske nogometne lige Sjever.

Varteks je gostovao u Čakovcu gdje je igrao protiv Međimirja od kojeg je izgubio 2:0, a strijelci su bili Kuqi u 44. i Petrenko u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Podravina je pobijedila u Orahovici domaći Papuk 1:0. Gol vrijedan tri boda postigao je Josip Golubar u 80. minuti.

Kolo prije kraja ovog dijela prvenstva, a uoči doigravanja, Podravina je današnjom pobjedom došla na 6. mjesto tablice, koje osigurava nastavak natjecanja u Ligi za prvaka, dok je Varteks osmoplasirani i sudjelovat će u doigravanju za ostanak.