Mario Kranjec (s loptom) bio je strijelac prvog gola za Podravinu Foto: Dražen Novosel

TREĆA HNL SJEVER Varteks deklasirao Podravac, Podravini bod protiv Bjelovara

| 19.3.2022. u 17:23h | Objavljeno u Sport

U Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi Sjever danas su odigrane utakmice 18. kola. Varteks je na stadionu Slobode pobijedio Podravac iz Virja 6:0 i tako upisao prvu pobjedu ovog proljeća.

Vodeći gol postigao je Rok Horaček, na 2:0 povisio je Fran Kukec, a strijelac za 3:0, što je bio rezultat nakon prvog poluvremena, bio je Leon Benko. U nastavku susreta svoj drugi gol postigao je Horačeka, na 5:0 povisio Mauro Benko, dok je strijelac za konačnih 6:0 bio Alan Novko.

Od 28. minute gosti su imali igrača manje jer je isključen Domagoj Šumandi, zbog namjernog prekršaja, povlačenje za dres protivnika u izglednoj situaciji za postizanje pogotka.

Podravina je na svom stadionu u Ludbregu osvojila bod odigravši s Bjelovarom 2:2. Podravina je dva puta bila u rezultatskom zaostatku ali se u oba navrata uspješno vraćala i osvojila bod protiv vrlo kvalitetne momčadi Bjelovara.

Golove za Podravinu postigli su Mario Kranjec i Mario Sačer.